Vybavení chalupy informace

Chalupa

Chalupu najdete v klidné části obce Chleby, 200m od ZOO Chleby, 7 km od Nymburka a 10km od Poděbrad ve Středních Čechách. Dvůr je ze všech stran uzavřený, takže Vám děti nemají kam utéct. Chalupa se pronajímá celoročně.

Jak funguje převzetí/předání chalupy

Nejlepší je po telefonu se dopředu domluvit, kdy se Vám hodí příjezd a v den příjezdu je nutno zavolat půl hodiny předem, protože nám také chvilku trvá se na chalupu dostat. My Vám předáme chalupu uklizenou včetně výkladu co kde je a jak se co používá. Pak společně opíšeme stav elektroměru a plynoměru, předáme Vám klíče a můžete si začít chalupy užívat.

Na čase předání v den odjezdu se opět domluvíme buď na místě, nebo po telefonu. Chalupu je nutno před odjezdem uklidit zase do stavu, ve kterém jste si ji přebírali. My si ji projdeme, společně zapíšeme spotřebovanou elektřinu, plynu a popřípadě i topení, podle dohody se dorovnají finance, předáte nám klíče a my Vám poděkujeme za návštěvu a popřejeme šťastnou cestu domů.

Kapacita

Chalupa 5+1, 8 lůžek s možností max 6 přistýlek. Ve spodním patře tři místnosti včetně kuchyně plus koupelna se záchodem a spíž, v horním patře tři ložnice plus horní WC.

Všechno co u nás najdete

V přízemí je vybavená kuchyně s posezením (sklokeramická deska, el. trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka (včetně kapslí), rychlovarná konvice, veškeré vybavení včetně příborů, nádobí a velkých hrnců), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou (2 lůžka) a miniknihovnou, TV a WI-FI, společenská místnost s krbem s teplovzdušným rozvodem, šipkama a stolním tenisem, spižírna, spodní koupelna s jedním sprchovacím koutem a WC (včetně záchodového papíru), horní umývárna s WC (včetně záchodového papíru).

V patře jsou tři ložnice (2 x 2 lůžka, 1 x 4 lůžka) s možností 5ti přistýlek, k dispozici je i dětská postýlka a samostatné WC s umyvadlem. Patro lze zavřít vrátky na schodech, aby se děti neskutálely ze schodů dolů.

Topení je kombinované, spodní patro je vytápěno radiátory plynovým topením, ve společenské místnosti je krb. Horní patro je vytápěno z krbu teplovzdušným rozvodem. Proto se MUSÍ v zimě topit krbem, aby v horním patře bylo teplo.

Na uzavřeném dvoře je zastřešené venkovní posezení, zahradní krb s grilem, přenosný gril, přenosné ohniště, zahradní nábytek, dětský koutek s klouzačkou a pískoviště.

Parkování je možné na dvoře nebo před chalupou.

Domácí zvířata nám nevadí, pokud jsou opravdu domácí :-).

Co je potřeba si vzít

Povlečení, které není součástí vybavení, své ručníky a dobrou náladu.