Provozní řád

Děkujeme, že jste si vybrali naši chalupu pro svůj pobyt.

K Vaší spokojenosti a také, abychom ji mohli nabízet ostatním hostům, si prosím přečtěte a dodržujte tento provozní řád:

1. KDO SI NEMŮŽE NEBO NEUMÍ TENTO ŘÁD PŘEČÍST, ŘEKNĚTE NĚKOMU OKOLO O PŘEČTENÍ

2. Udržujte pořádek a čistotu, aby prostředí zůstalo příjemné pro Vás i pro všechny ostatní. Chlívky s čuníkama má náš kamarád, majitel protější ZOO. Běžte se tam podívat, je to super.

3. Dávejte prosím pozor na své děti, aby se jim nic nestalo, protože na naší chalupě si vždy a určitě rádi za děti ručí rodiče. Taky jich máme kopec, tak víme, o čem mluvíme.

4. Pokud by se náhodou stalo, že se něco rozbije, nebojte se a klidně nám to řekněte, abychom to v případě malých věcí mohli doplnit pro další návštěvníky, a na větších věcech se v klidu domluvíme.

5. V krbu topte pouze námi dodaným dřevem, aby sousedům nesmrděly z komína třeba plasty nebo něco jiného a hlavně pozor na to, aby netopily nebo se nespálily děti. Potom celkem dlouho brečí.

6. Dřevo se u nás štípe pouze na zahradě v dřevárce, kde je na to i špalek. Sekání neumětelským způsobem na dlažbě se sekera o kámen dost tupí a do plovoucí podlahy někdy udělá díru.

7. V létě máte k dispozici venkovní gril/udírnu a gril na dřevěné uhlí na maso nebo jiné dobroty, ale bohužel nejsou určeny na nic jiného než na grilování nebo uzení. Oheň ve venkovním grilu není ze tří stran vidět, proto si klidně rozdělejte oheň v přenosném ohništi.

8. U venkovních grilů je taky potřeba dát pozor na děti, ale jinak jsou Vám plně k dispozici, stačí je pouze po každém grilování vyčistit. Nevyčištěný gril před dalším grilováním vypadá hnusně.

9. Bohužel pro milovníky tabáku je v celé chalupě ZÁKAZ KOUŘENÍ, ale nebojte, popelníček jak pro prezidenta máte nachystaný pod přístřeškem před hlavním vchodem.

10. Na parkování je trochu místa za branou před hlavním vchodem do domu na betonové zatravňovací dlažbě, ale taky celé prostranství na ulici před vjezdovou bránou, tam klidně i na trávě. Na zahradu na trávu kdyžtak auta nedávejte, když je mokrá, tak se to boří a trávník se ničí. Špatně se to pak spravuje.

11. V létě si přes noc nic nenechávejte na trávníku, protože je tam automatické zalévání a všechno byste měli mokré. Včetně psa.

12. Pokud by nedejbože došlo k požáru, jsou v chalupě dva hasící přístroje, jeden nad schody do patra a druhý za dveřmi vedle krbu. Je třeba dávat pozor na děti, aby si s hasičáky nehráli, určitě víte proč.

13. Konečný úklid je hrozně důležitý, proto po Vašem pobytu dejte chalupu přesně do takového čistého a uklizeného stavu, jako když jste přijeli. Neboť jak praví klasik: „Pořadek musi byt“.

14. Všechna důležitá telefonní čísla máte níže, pokud byste něco potřebovali, nebo byl nějaký problém, klidně nám zavolejte. Když to nebude důležité, tak nám klidně nevolejte.

Ať se Vám u nás na chalupě Chleby líbí.

Kubišovi

Důležité telefony:

Josef Kubiš ml. 605 912 840, Eva Kubišová 605 935 015

Josef Kubiš st. 739 616 215

 

Hasiči 150, Záchranka 155, Policie 158

Integrovaný záchranný systém 112

Kancelář prezidenta republiky 224 371 111